Zhubnout bez jo-jo efektu lze hravě a zdravě

Také si lámete hlavu nad tím, jak zhubnout, ale bez jo-jo efektu? Už jste vyzkoušeli tolik diet, ale nechtěné kilogramy se vrátily zpět. A vy zoufale potřebujete zhubnout, necítíte se totiž vůbec dobře a cítíte, že s nadbytečnými kilogramy vám bude stále hůř.
Vyzkoušejte proteinovou dietu, jinak zvanou ketodieta či bílkovinová dieta.  S ní zhubnete rychle, zdravě a bez jo-jo efektu. Je však zapotřebí dodržet pár jednoduchých kroků, aby účinek byl maximální a hlavně trvalý.

pečivo, vejce, ryba, avokádo, salát

Chcete-li zhubnout trvale, musíte se zbavit pouze tukových zásob, ne svalové hmoty a tato dieta to umí zařídit. Využívá stavu zvaného ketóza. Nelekejte se, jde o přirozený biologický stav, který však nastává pouze za určitých okolností, které ale běžně nedokážeme zařídit.  Je totiž nutné dodat tělu maximum proteinů, ale také maximálně eliminovat sacharidy a tuky.

Na čas vyzkoušíte i speciální stravu

Strava pro tuto dietu je tak velmi náročná na přípravu a je tedy mnohem efektivnější využívat speciální přípravky podle pokynů. Nejde o nic škodlivého, žádný strach. Vybírat můžete z opravdu velkého množství možností, nebudete strádat ani hlady, ale ani chuťově.

Rozhodnete-li se pro proteinovou dietu, čekají vás celkem tři fáze. Jejich celková délka i skladba jídel během nich závisí na mnoha okolnostech, například na vašem věku, hmotnosti či pohlaví. Jde o následující fáze:
1.      fáze – přechod z běžné stravy na speciální potraviny a váhová redukce
2.      fáze stabilizace stavu a změn
3.      fáze fixace stavu a pomalý návrat k normálním potravinám

Popisovat tu do detailu celou dietu a všechna pravidla nelze, v klidu si vše ale můžete projít https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete#co-je-to-proteinova-dieta a poté se rozhodnout, zda do toho půjdete. Jak ale jednou začnete, určitě se nevzdávejte po první fázi, ale dokončete celý program, stojí to za to.

břicho, metr, hubnutí

Zhubnout bez jo-jo efektu lze hravě a zdravě
5 (100%)4